5v5 - Bez smokingu

[18. 04. 2021 | 58x přečteno]


5v5 - to je oblíbená hudební show, kterou si oblíbili amatérské, poloprofesionální i profi kapely z celé republiky. Prostě každý má tu možnost, ukázat svých pět nej skladeb v pět hodin na Radiu Ponte Records.
V úterý 20.4. od 17 hodin budeme Bez smokingu!
 
Píp – bzzzzzz – píp!

Skenování alba Je mi fajn kapely Bez smokingu! dokončeno. Žánr: pop rock, blues. Cílová skupina podle recenzenta Romana Jireše z magazínu POP&ROCK: fanoušci kapely Chinaski a Marka Ztraceného. Online dostupnost: https://www.supraphonline.cz/album/615832-je-mi-fajn. Hlavní komunikační kanál kapely: https://www.facebook.com/bezsmokingu. K přehrání v rádiu Ponte Records doporučeny tyto skladby: Ještě lítám, Je mi fajn, Slušný gatě, Nová šéfová, Roboti.

Píp – bzzzzzz – píp!

Detailní sken přehrávaných písní dokončen. Pecka Ještě lítám je povzdechem stárnoucího rockera, který zaujme k melancholii tíhnoucí posluchače. Píseň Roboti je takřka sociální blues s čapkovskou tématikou. Lehce sexistická skladba Nová šéfová má jasný zvuk s hladkým kytarovým sólem. Humor Františka Ringo Čecha připomíná shopaholický song Slušný gatě. Titulní hit celého alba Je mi fajn působí po sledování dění doma i ve světě lehce kacířsky, ale zároveň úlevně. Kapelu Bez smokingu! Je tedy určena hlavně těm, pro které slovo zábava není podezřelé a netouží ze všech stran neustále poslouchat jen negativní zprávy.

Píp – bzzzzzz – píp!