Smutný Lovec úsměvů kapely Vesper

[04. 10. 2018 | 113x přečteno]


Jen před pár dny (29. 9.) pokřtila kutnohorská hard-popová kapela VESPER své nové, již páté, řadové album Pan Optikum. Průběžně vydávané singly provázely videoklipy, kterých kapela doposud pustila na veřejnost úctyhodných pět. Klip ke skladbě Lovec úsměvů celou sérii uzavře, přičemž jde o další z charakterů, které skupina na novém albu. Smutný Lovec úsměvů je tak trochu součástí nitra každého z nás. Jen u někoho leze na povrch více a u někoho méně. Je to vlastně tragické hledání vlastního já na úkor druhých.

Lovec úsměvů má i svou vizuální podobu a uzavírá zároveň klipovou sérii, která doprovázela vybrané singly z nové desky Pan Optikum. Tentokrát kutnohorská parta zvolila trochu minimalistickou formu klipu, bez výrazných dějových zvratů, rychlých střihů a dynamiky. Je založený většinově na hře světel a stínů a s hudební
a textovou složkou v téhle podobě výborně koresponduje.

Videoklip LOVEC ÚSMĚVŮ bude pro veřejnost uvolněný dne 5. října v 18:00 hod. u příležitosti Mezinárodního dne úsměvů a najdete ho na oficiálním YouTube profilu kapely https://www.youtube.com/user/kapelavesper .